POSITIVE PICTURES by Paulina Bera

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA, DZIECIĘCA, RODZINNA, PORTRETOWA

Ale to już było.

… studia i 12 lat pracy zawodowej w dwóch sporych firmach, gdzie nauczyłam się zasad panujących w biznesie, marketingu, PR, handlu. Poznałam, czasami trudne, relacje międzyludzkie. Nabyte umiejętności i wiedzę chciałabym przenieść w codzienność i wykorzystywać w obecnych działaniach.

Co po drodze?

Wraz ze zmianą kodu na 3.0. (trzydzieste urodziny) nastąpił przełom w moim dotychczasowym, spokojnym, w miarę uporządkowanym życiu. Skoczyłam ze spadochronem, powiedziałam „TAK” i wyszłam za mąż za fantastycznego faceta, któremu zawdzięczam pasję do podróży motocyklowych i dwoje cudnych urwisów, które zdarzyły się nam rok po roku.

Michalina i Kostek to moja codzienna inspiracja, nauka odkrywania świata, bodźców, samej siebie. Ponownie zdałam sobie sprawę, że praca za obiektywem aparatu daje mi poczucie siły, wartości i wolności.

Co teraz?

SPP#fotografiapiaseczno

W słoneczne popołudnie 2013 roku pierwszy raz powiedziałam głośno, że marzę, by zawodowo zająć się fotografią, wykorzystać swoje oko, pasję, sprzęt i wiedzę do tego, by ucieszyć kogoś zatrzymaną chwilą.

140601-_1D32540

Fotografuję w studio i w plenerze:

Dzieciaki – przygotowania do narodzin, kilka dni po narodzinach, okres niemowlęcy, ważne wydarzenia z życia malucha takie jak chrzest, urodziny;

DSC_8732lola+earth (1)

Rodziny – casualowe czyli codzienność życia w rodzinie, zdjęcia w domu rodzinnym, ważne wydarzenia, uroczystości, święta;

sesjaszpoitalna3piaseczno#fotografiaszpitalna

Przedszkola, szkoły, sale zabaw – eventy i imprezy okolicznościowe;

DSC_4030 g

Portret – zdjęcia wizerunkowe dla każdej kategorii wiekowej, w tym biznes-foto.

DSC_4830 (1)copy1

Dzięki pozytywnym emocjom i jeszcze pozytywniejszej miłości do zdjęć powstało kameralne studio Positive Pictures w lokalu przy Puławskiej 20 w Piasecznie.

Studio posiada udogodnienia dla rodziców z dziećmi tj. przewijak oraz wszelkie akcesoria do pielęgnacji dla najmłodszych, koszyk zabawkowy dla starszaków a dla największych pyszne espresso z ciastkiem owsianym :-). Wspólnie z rodzicami dobieramy elementy stylizacji maluszków (tła, czapy, opaski, sukienki, spodenki, kocyki, itp).

Sesje plenerowe wykonuję w ulubionych klimatycznych miejscach w okolicy Piaseczna, Zalesia, Konstancina, Magdalenki i Warszawy oraz tych, wskazanych przez Klientów.

Kontakt: Paulina Bera

Napisz maila: paulina@positivepictures.pl

Zadzwoń do mnie +48 790 893 090

http://positivepictures.pl/

https://www.facebook.com/PositivePicturesPaulina

10804946_10202201158145055_318632054_n (1)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *