My też mamy dzieci – opiekunki, pomoc w domu i ogrodzie

Nasza agencja niań to najwyższe w Polsce standardy opieki na dziećmi. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dziecko znalazło się pod opieką wykwalifikowanej, odpowiedzialnej, ciepłej, opiekuńczej i wszechstronnie sprawdzonej opiekunki.

my też mamy dzieci

Agencja niań My też mamy dzieci to agencja inna niż wszystkie. Panuje tu rodzinna, serdeczna atmosfera. Kochamy swoją pracę, bo kochamy pracę z dziećmi. Nie wyobrażamy sobie świata bez dzieci – to przecież one są największym skarbem. Dlatego traktujemy naszą pracę jako prawdziwe powołanie. I tego oczekujemy od całego naszego zespołu.

ZASADY WSPÓŁPRACY DLA KLIENTÓW

Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą z agencją opiekunek w Piasecznie MY TEŻ MAMY DZIECI.pl, prosimy o zapoznanie się z zasadami współpracy.

mama
Oferujemy indywidualne podejście do Klienta oraz kompleksową obsługę. Warunki współpracy uzgadniamy wspólnie podczas rozmowy telefonicznej bądź na spotkaniu, którego termin i miejsce wybierają Państwo sami. Razem z naszym Konsultantem określą Państwo profil poszukiwanej osoby (preferowane cechy osobowościowe, zakres obowiązków, wiek, wykształcenie, czas pracy, wynagrodzenie). Reszta należy do nas.
Staramy się by pierwsze wyselekcjonowane Kandydatki, w pełni odpowiadające określonym w zleceniu oczekiwaniom, zostały przedstawione w okresie do pięciu dni roboczych od złożenia zlecenia. W przypadku szczególnych wymagań Klientów (jak np. znajomość obcego języka innego niż język angielski lub niemiecki, posiadanie własnego samochodu, wyjątkowe umiejętności) czas ten może się wydłużyć.
Informacje na temat proponowanych przez nas osób dostarczane są w formie raportu, zawierającego podstawowe dane na temat Kandydatki oraz jej doświadczenia. Raporty na temat Kandydatek mogą być przesyłane drogą internetową, faxem lub przedstawiane telefonicznie, w zależności od preferencji Klienta.

dziewczynka_prawa

Przed spotkaniem z wybranymi Kandydatkami podpisujemy z Klientem umowę, będącą pisemnym potwierdzeniem przyjęcia zlecenia. Podpisanie umowy z agencją, nie wiąże się z uiszczeniem I raty płatności 150 zł. Kwot ta jest bezzwrotna, ale w przypadku rozpoczęcia współpracy z rekomendowanym pracownikiem odliczna od wynagrodzenia za rekrutację.
Z wybranymi przez siebie osobami Klient spotyka się w dogodnym dla siebie i Kandydatek terminie oraz miejscu. Z chęcią organizujemy spotkania i udostępniamy nasze biuro.
Współpraca z przedstawioną Kandydatką może się rozpocząć wyłącznie za pośrednictwem Agencji „My też mamy dzieci”. Po wstępnym zaakceptowaniu kandydata do pracy podpisujemy umowę i pobieramy jednorazową prowizję.
Klient jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania Agencji o rozpoczęciu współpracy z wybraną osobą. Niezwłocznie oznacza termin do 7 dni od daty rozpoczęcia faktycznej współpracy.
Agencja udziela 3-miesięcznej gwarancji podstawowej na swoje usługi – co oznacza, że Agencja „My też mamy dzieci” zobowiązuje się do ponowienia procesu rekrutacji, selekcji i przedstawienia kandydatów w przypadku, gdy współpraca Klienta z Kandydatem okaże się niemożliwa bądź niesatysfakcjonująca.

Agencja w ramach usługi GWARANCJA SATYSFAKCJI może przedłużyć okres gwarancji na swoje usługi na okres 6 i 12 miesięcy.
W ramach GWARANCJI SATYSFAKCJI Agencja „My też mamy dzieci” zapewnia dodatkowo ZASTĘPSTWO NA CAŁY OKRES NIEOBECNOŚCI zatrudnionego pracownika.
Agencja Opiekunek „My też mamy dzieci” pomaga w negocjacjach pomiędzy podmiotami zatrudnienia oraz rozwiązywać ewentualne problemy a także gwarantuje 10% zniżkę przy rekrutacji kolejnego pracownika (bez względu na jego specjalizację).
JEŚLI SZUKASZ NIANI, OPIEKUNKI, GOSPOSI
UŁATWIMY CI REKRUTACJĘ

Skontaktuj się z nami

Umawiamy się na indywidualne spotkania z klientem
Biuro My Też MAmy Dzieci
ul.Młynarska 19 lok 103, Piaseczno
tel. 515 518 077
Napisz do nas: biuro@mytezmamydzieci.pl

http://www.mytezmamydzieci.pl/

Znajdź nas na FB: https://www.facebook.com/MTMDPiaseczno

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *