PREMIERA | Jak odnaleźć szczęście w miłości? Znana terapeutka Joanna Godecka podpowiada skuteczne sposoby!

Bycie singlem ma wiele zalet, ale badania potwierdzają, że większość osób nie wyobraża sobie życia bez ukochanej osoby u boku. Nie zawsze wiadomo jednak od czego i gdzie zacząć poszukiwania drugiej połówki. Z pomocą i specjalistycznymi poradami przychodzi Joanna Godecka, terapeutka, autorka książek psychologicznych. Premiera „Szczęścia w miłości” już 12 czerwca.

Szczęście w miłości_okładka_mała

Miłość to dla większości ludzi najważniejsze spoiwo związku. To ona jest fundamentem udanej relacji. Jak wynika z najnowszych badań*, aż 90% Polaków uważa, że miłość nadaje życiu sens. Nie powinno więc dziwić, że większość ankietowanych przyznaje: brak miłości powoduje trudne do wypełnienia uczucie pustki. Aby się go pozbyć, warto przystąpić do działania!

Joanna Godecka, czerpiąc z doświadczenia wyniesionego z własnego gabinetu, w książce „Szczęście w miłości” podpowiada, jak skutecznie poradzić sobie z ograniczeniami utrudniającymi życie uczuciowe, stworzyć udany związek i umiejętnie budować satysfakcjonujące relacje partnerskie. Autorka pomaga wprowadzać pozytywne zmiany w życiu i podnosić poczucie własnej wartości, zwracając przy tym uwagę na najczęściej popełniane błędy i radząc, jak ich unikać. Daje kilka rozwiązań, które pomagają ocenić, co w życiu uczuciowym nie działa tak jak trzeba i krok po kroku odkrywać w sobie gotowość do miłości oraz zdobywać umiejętności przyciągania wartościowych osób.

Szczęście w miłości” to napisana przystępnym językiem, z dystansem i humorem książka. Adresowana jest przede wszystkim do tych, którzy nie umieją dawać potencjalnym partnerom jasnych sygnałów, czego oczekują w związku. Praktyczne rady oraz odpowiedzi na dręczące pytania znajdą w niej również ci, którzy uważają, że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń i trwają w przeświadczeniu, że nie potrafią utrzymać wartościowej więzi.

Do napisania tej książki zainspirowały mnie liczne rozmowy z osobami poszukującymi szczęścia i spełnienia w związkach. Moi klienci wspaniałomyślnie obdarowali mnie swoimi historiami, zaufali mi, dopuszczając do najbardziej intymnych szczegółów swojego życia uczuciowego. Towarzyszyłam im w procesie wewnętrznych przemian, miałam szczęście widzieć́, jak odnajdują̨ swoje źródło mocy i radość. Niektóre przypadki przytaczam w niniejszej książce. Rzecz jasna, zostały one przedstawione w sposób gwarantujący poszanowanie prywatności. Imiona i detale, które umożliwiłyby rozpoznanie moich bohaterów, zostały zmienione, a zainteresowani wyrazili zgodę na to, by inni mogli czerpać doświadczenia z ich życia. (…)

Jeśli więc chcesz kochać i być kochanym, ta książka jest dla ciebie! Prześledzimy w niej wszystkie etapy. Ci, którzy stoją na rozstaju i zastanawiają się, czy opuścić niesatysfakcjonujący układ, otrzymają to, co niezbędne, by podjąć wreszcie ostateczną decyzję – zrozumieją, czy ich związek nadaje się jeszcze do naprawy, czy też lepiej będzie odzyskać wolność. Niezadowoleni ze swojej samotności zrozumieją, dlaczego do tej pory nie udało im się zbudować szczęścia we dwoje. I dowiedzą się, co mogą zrobić, by to zmienić. Ci, którzy pragną poprawić i ulepszyć swoje relacje, odkryją, jak to zrobić.

fragment książki

Joanna Godecka – terapeutka, konsultantka i komentatorka zagadnień związanych z praktyką obecności, relacjami, poczuciem własnej wartości, samooceną kobiet. Ukończyła IV stopniowe Seminarium Collina P. Sissona z tytułem Praktyka Integrującej Obecności, a także Nową Szkołę Oddechu z tytułem Diploma Master Practicioner. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Od lat z powodzeniem prowadzi własny gabinet terapeutyczny, a także regularnie udziela porad w mediach, począwszy od telewizji, poprzez popularne stacje radiowe, a kończąc na prasie i portalach internetowych. W wydawnictwie Muza ukazały się dotychczas jej dwie książki: „Bądź pewna siebie” (2018) oraz „Nie odkładaj życia na później” (2019).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *