Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno

Życie jest tylko jedno i bardzo łatwo się z nim minąć. Jak do tego nie dopuścić w nowatorskiej formie pokazuje Raphaëlle Giordano, autorka pierwszej powieści na temat rozwoju osobistego. Premiera książki „Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno” już 28 czerwca.

Twoje drugie zycie_okladka_front

W życiu Camille radzi sobie całkiem nieźle. I to „nieźle” nie daje jej spokoju. Wydaje się, że ma wszystko, czego potrzeba do spełnienia: kochanego męża, syna, dobrą pracę, piękne mieszkanie w Paryżu. Dlaczego więc ciągle popada w zmęczenie i ma wrażenie, że coś ją omija? Kiedy przypadkowo poznany Claude proponuje jej nietypową pomoc w osiągnięciu szczęścia, Camille dokonuje rewizji swojego życia.

Camille przypomina sobie o marzeniach, które musiała porzucić na rzecz wygodnego i bezpiecznego życia. Pragnie tylko jednego: odnaleźć tę właściwą drogę i cieszyć się życiem. Postanawia przyjąć propozycję Claude’a, rutynologa.

Kobieta dzięki niekonwencjonalnym i zaskakującym metodom, uczy się bycia kreatywną, zrywa z nużącą rutyną i krok po kroku odmienia swoje życie. Ma odwagę, by ruszyć na podbój świata i spełniać swe marzenia. Zyskuje drugie, pełne pozytywnej energii życie – rację bytu potrzebną tak samo jak środki do życia.

„Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno” stało się światowym bestsellerem. W samej Francji w rok sprzedano pół miliona egzemplarzy. Serca czytelników podbiła nietypowa forma książki – powieść na temat rozwoju osobistego. Raphaëlle Giordano pokazuje, jak przez rutynę i przewidywalność traci się sens życia i jak można temu zapobiec. Udowadnia, że zdolność przeżywania szczęście można w sobie rozwijać, ćwiczyć. W książce znajduje się „Małe vademecum rutynologii”, które opisuje i systematyzuje metody, dzięki którym bohaterka odmienia swoje życie.

Raphaëlle Giordano wskazuje, jak odnaleźć swoją drogę i zacząć żyć pełnią życia. Jesteśmy na tak!
„Madame Figaro”

– Niestety, rozwijanie umiejętności osiągania szczęścia nie jest czymś, czego uczymy się w szkole. A przecież znane są pewne techniki… Można mieć mnóstwo pieniędzy i być najnieszczęśliwszym człowiekiem świata, albo przeciwnie – mieć ich mało, ale umieć cieszyć się każdą chwilą życia. Zdolność przeżywania szczęścia można w sobie rozwijać, ćwiczyć ją dzień za dniem. Wystarczy przyjrzeć się swojemu systemowi wartości, zrewidować podejście do życia i zdarzeń, jakie niesie.
(fragment książki)

Raphaëlle Giordano – trenerka rozwoju osobistego, propagatorka kreatywności, pokazuje jak odnaleźć drogę do szczęścia i samospełnienia. Jest autorką książek z dziedziny rozwoju osobistego. Stworzyła zawód rutynologa łączący elementy psychologii i coachingu. Raphaëlle Giordano z wykształcenia jest grafikiem i psychologiem, a obecnie pisarką, malarką i trenerką kreatywności.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *