Poradnik spełniania marzeń | THE WISH | premiera 23 maja 2018

Czego najbardziej pragnie pani z sąsiedniej kamienicy? O czym marzy osoba, która siedzi obok w autobusie? Czego życzy sobie sprzedawca z osiedlowego sklepiku? Bill Griffin zebrał w „The Wish” odpowiedzi dotyczące naszych aspiracji, marzeń i nadziei na przyszłość. Książka to 99 najczęstszych życzeń – wraz ze wskazówkami, jak zbliżyć się do urzeczywistnienia marzeń. W księgarniach od 23 maja.

 The Wish_okładka

Nieustanne dążenie do lepszego i nowszego – tak w skrócie można by opisać rzeczywistość w XXI wieku. Słowo „chciałbym”, „chciałabym” pada codziennie z ust milionów osób. Pytanie o najczęściej wypowiadane życzenia z pewnością nie raz przyszło do głowy każdemu z nas. Można przypuszczać, że ludzie głównie marzą o sławie i pieniądzach, lataniu w kosmos czy zdobywaniu niemożliwego. Jednak nic bardziej mylnego.

 

Jak pokazuje Bill Griffin, autor książki „The Wish. Poradnik spełniania marzeń”, najpopularniejsze pragnienia to te najbardziej zwyczajne. Wpisy zebrane przez ponad 1000 dni na stronie Crowdwish to przekrój przez różnorodne pomysły, na których realizację zgłaszającym się brakuje planu. Autor, który do książki wyselekcjonował 99 najpopularniejszych życzeń, podjął się karkołomnego zadania – opracował wskazówki, jak rozpocząć drogę do spełniania marzeń. „The Wish” z pewnością może być impulsem do urzeczywistnienia swoich oczekiwań – gotowe podpowiedzi ułatwiają start i odnalezienie własnego sposobu na szczęście.

 

„The Wish” pokazuje jak na dłoni, ile łączy na pozór przypadkowe osoby na całym świecie. Dobre relacje z bliskimi, lepsza organizacja pracy, a nawet znalezienie idealnej pary spodni – tak banalne, a jednocześnie niełatwe do osiągnięcia kwestie na co dzień zaprzątają głowy rzeszy ludzi.  „Chciałabym, żeby na świecie byli dżentelmeni, jak kiedyś”, „chciałbym nie żałować tylu rzeczy”, „chciałbym wiedzieć, co mam teraz zrobić” – szczerość takich wyznań chwyta za serce i  jest zachętą do spojrzenia w głąb siebie. Na dodatek nieszablonowe porady Griffina pozwalają uzmysłowić sobie, że zmiana swojego życia nie jest tak trudna, jak się na pierwszy rzut oka wydaje.

 

Książka Griffina to inspirujący wybór pragnień, oczekiwań i dążeń, które jednoczą miliony osób. „The Wish. Poradnik spełniania marzeń” to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto poszukuje własnej drogi i ma ochotę zmienić swoje życie, podążając za szczęściem.

 

 

 

Bill Griffin – twórca portalu Crowdwish, który założył po rezygnacji ze stanowiska dyrektora marketingu w stacji telewizyjnej. Pomógł spełnić marzenia ponad 1000 osób, które wpisały na stronie swoje trzy największe życzenia. W ramach realizacji pomysłów m.in. odwiedzał szpitale, kupował posiłki bezdomnym, zostawiał kupony na loterię w miejscach publicznych, organizował zbiórki pieniędzy na cele charytatywne, a także wysyłał wskazówki, jak samemu urzeczywistniać pragnienia. W książce „The Wish. Poradnik spełniania marzeń” przedstawił 99 najpopularniejszych życzeń i inspiracji do wcielenia ich w życie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *