Osiągnij nieMOŻLIWE!

Dnia 19 kwietnia 2015 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie mieszczącym się przy ulicy Senatorskiej 13/15, odbędzie się „LoveWoman Kongres Akcji nieMOŻLIWE” – całodniowe wydarzenie dla wszystkich kobiet, pragnących osiągać cele.

logolovewoman

Projekt LoveWoman to pomysł aktywnych coachów Marii Odrowąż-Petrykowskiej oraz Doroty da Costa, które na co dzień spotykają kobiety szukające swoich dróg. Podczas kongresu wystąpią Bohaterki akcji nieMOŻLIWE – zwykłe kobiety z „krwi i kości”, które nie bały się stanąć oko w oko ze swoimi słabościami. „Każda z naszych Bohaterek przezwyciężyła różne ograniczenia, w niektórych przypadkach mówimy również o wygranej z najtrudniejszym rywalem, czyli chorobą” – mówi Maria Odrowąż-Petrykowska, trener biznesu, coach i współautorka projektu.

lov

Kongres będzie wartościowym miejscem dla osób, które poszukują inspiracji, motywacji i planu działania. W planie kongresu są uwzględnione motywacyjne panele dyskusyjne, dotyczące takich zagadnień jak: stworzenie własnej marki, rezygnacja z etatu na rzecz własnego biznesu, prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia, czy walka z przeciwnościami losu. Dzięki tak różnorodnemu harmonogramowi kongresu, a także przeróżnym atrakcjom, każda kobieta znajdzie tu coś ciekawego i inspirującego dla siebie.

„Jestem coachem i dyrektorem kreatywnym i wiem, zarówno od strony osoby, która pracuje nad osiąganiem celów zawodowych jak i wspiera w tych działaniach innych, jak ważna jest nasza motywacja. W każdym z nas tkwi olbrzymi potencjał do osiągania nieMOŻLIWEGO, czasami potrzeba małej iskry, żeby go wydobyć. Kongres LoveWoman będzie jedną z takich właśnie okazji” – mówi Dorota da Costa, współorganizatorka kongresu.

Dodatkowe informacje na temat kongresu znajdą Państwo na stronie www i fanpage LoveWoman oraz na fanpage organizatora i koordynatora eventu firmy Something Special.
Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na stronie www.lovewoman.pl
Czekamy na Was!

logokongresu

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *