„Prowokacja”, czwarta odsłona bestsellerowej serii „Przeczucia” Amy A. Bartol, w księgarniach już od 21 marca

Evie, córka anioła i człowieka, ma kłopoty. Siły zła planują schwytać młodą dziewczynę, by wykorzystać jej rozwijające się nadprzyrodzone moce. Jasne anioły również chciałyby ją mieć tylko dla siebie. W ucieczce przed zakusami obu stron pomóc Evie może jedynie grupa najbliższych przyjaciół. Bezpiecznym przystankiem w niekończącej się gonitwie okaże się… Toruń. Jednak Evie zbyt wiele już przeżyła, by nie wiedzieć, że zło odszuka ją w każdym zakątku świata. Wszystko się zmieni, gdy dziewczynie postanowi pomóc jej ojciec.

prowokacja_okladka_mała

W serii „Przeczucia” mroczne i tajemnicze wydarzenia układają się w opowieść o miłości, strachu i nadziei, od których bohaterka nie zdoła uciec. Na sukces powieści wpłynęło wyjątkowe połączenie romansu i horroru, które przyspiesza bicie serca. Już setki tysięcy osób na całym świecie śledzą losy Evie, Brownie, Buns, Reeda i Russela, licząc na odkrycie całej prawdy o bohaterach.  Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów serii „Zmierzch” oraz „Upadek”.

 

Opinie o poprzednich częściach:

 

Autorka stworzyła plejadę niesamowicie wyrazistych i charakterystycznych postaci. Każdy z nich jest inny i niepowtarzalny. Oczywiście prym wiedzie Evie, która jest bohaterką, którą albo się pokocha, albo znienawidzi.

– Sylwia Stawska, blog Kobiece Recenzje

 

Jest genialna! UWAGA przyprawia o łzy! Często przy niej płakałam i się śmiałam. Uznaję ją za najlepszą zaraz po pierwszej części! 10/10

gaba3002, Lubimyczytać.pl

 

Pełna napięcia, akcji i grozy powieść dla młodych czytelników […]. Zaskoczenie gwarantowane.

– Klaudia Skiedrzyńska, blog Nowe Horyzonty

 

Kolejna znakomita część powieści. Dużo się dzieje,pojawia się wiele nowych fantastycznych postaci,niesamowicie wciągająca kontynuacja. Czyta się jednym tchem,a najgorsze,że się szybko kończy i trzeba czekać kolejne misiące na nowy tom … Cudowna książka,nic dodać nic ująć. 10/10

martulcia, Lubimyczytać.pl

 

 

 

Amy A. Bartol – pisarka, autorka cykli „Przeczucia” i „Kricket” oraz powieści z gatunku science-fiction, urban fantasy i paranormal romance. Zdobywczyni licznych nagród literackich i autorka bestsellerów, które pojawiły się na liście „USA Today”. Mieszka w Michigan z mężem i dwójką synów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *