Polka Potrafi – kobiecy wieczór autorski z Magdą Bębenek w Piasecznie

Dziewczyny!

w życiu każdej z nas (niezależnie od wieku) jest taka chwila kiedy zadajemy sobie pytanie „co chcę w życiu robić?”, „czy jestem szczęśliwa?”.

POLKA POTRAFI    700x300

W pewnym momencie zaczynamy robić mniej lub bardziej świadomie podsumowania. Z autopsji wiemy, że łatwo nie jest ale za to często jest to początek jakiegoś procesu.

Stowarzyszenie Polka Potrafi, powstało ponieważ uwierzyłyśmy w historię dziewczyn opisanych w książce Magdy Bębenek „Polka Potrafi” i spotkałyśmy na swojej drodze wyjątkowe kobiety, które chcą się wspierać, motywować, dąć coś z siebie innym i żyć. Dziękujemy Wam, że jesteście!

Teraz ukazała się kolejna część „Polki” – „Życie zaczyna się po 40-stce”.

W książce opisane są historię dziewczyn, które właśnie uznały, że czas na przewartościowanie życia i zmiany. Rozpoczęły własne biznesy, zaczęły realizować swoje pasje i odkryły, jak ważnej jest życie zgodne ze swoim wewnętrznym systemem wartości.

Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie z autorką książki Magda Bębenek i jej Polkami.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższą ŚRODĘ – 4 czerwca br. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Piasecznie (na przeciwko starego cmentarza). WSTĘP WOLNY

Poznajmy wszystkie Polki, które potrafią !

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia

Katarzyna Jarzębowska, Magda Grzegrzułka, Karina Kurowska

Materiały: Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl, ul. Młynarska 19 lokal 103, 05-500 Piaseczno, tel.: +48 510 57 37 87, e-mail: kontakt@StowarzyszeniePolkaPotrafi.pl, www.StowarzyszeniePolkaPotrafi.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *