Mamy Szczęście – warsztaty dla Mam niemowląt

Być Matką jest pięknie, zachwycająco, ale nielekko. Strach, hormony, presja otoczenia, zamknięcie w domu, oczekiwania, wątpliwości, to wszystko nie pozwala w pełni cieszyć się macierzyństwem. Zrozumienie i pełną akceptację znajdziesz u innych Mam niemowląt. Stąd spotkania Mam.

mamyszczescie

Będziemy rozmawiały o radościach i obawach. Będziemy dzieliły się doświadczeniem, zadawały pytania, szukały wspólnie odpowiedzi, razem rozwiązywały problemy. Będziemy obalały mity i walczyły ze stereotypami. Pora wrócić do równowagi i w końcu uświadomić sobie, jak wielkie mamy szczęście!

Jeśli jesteś Mamą, która potrzebuje wsparcia, dobrej rady lub chwili oddechu, albo po prostu chcesz fajnie spędzić czas będąc z dzieckiem – to Mamy Szczęście jest dla Ciebie!!!
Serdecznie zapraszam Mamy niemowląt (od 6 tygodnia do 8 m-ca) na cykl 12, cotygodniowych spotkań odbywających się w Piasecznie w budynku Przystanku Kultura – Wszechnicy Rodzica, przy pl. Piłsudskiego 9 i w Konstancinie-Jeziornie przy Konstancińskim Domu Kultury, ul. Sobieskiego 6. Wkrótce kolejne miejsca!

Spotkania mają określony program i dotyczą tematów, problemów wczesnego macierzyństwa. Mamy uczestniczą razem z Maluszkami, atmosfera jest swobodna – karmimy, przewijamy, tulimy płaczące Maleństwa bez stresu!

Mamy starszych Maluszków (od 9 m-ca do 2,5 lat) również zapraszam do kontaktu! Dla Was proponuję zajęcia Mamy Szczęście Rośnie.

Koszt każdego spotkania to niecałe 34 zł. Istnieje możliwość płatności jednorazowej – 400 zł, lub miesięcznie – 140 zł, za cały cykl 12 spotkań trwających 3 miesiące. Informację na temat wpłat i terminów zajęć prześlę Ci po otrzymaniu zgłoszenia Twojej chęci uczestnictwa.
Więcej informacji i rezerwacja miejsca na www.mamyszczescie.pl i pod nr tel. 604-404-438.

Najświeższe informacje znajdziesz na https://www.facebook.com/mamyszczescie.

Serdecznie zapraszam!!!
Ania Szczęśniak
anna@mamyszczescie.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *