Imaginaki – kreatywne zabawki powstałe z rysunków dzieci

Imaginaki to firma zajmująca się szyciem zabawek na podstawie rysunków dzieci.

Przechwytywanie

 

Jest to jedyna tego typu firma w Polsce, która posiada certyfikaty bezpieczeństwa Unii Europejskiej, wymagane przy sprzedaży zabawek.
Imaginaki wygrały konkurs na zabawkę roku 2013 w kategorii Premium.

imaginak

Chyba każdy z nas oglądał jako dziecko „Zaczarowany Ołówek”, dzięki któremu narysowana rzecz  natychmiast się materializowała. Czy jako dzieci nie marzyliście o tym?

2

Imaginaki tworzone są na podobnej zasadzie. Wprawdzie nie mamy tytułowego zaczarowanego ołówka, jednak umożliwiamy dzieciom posiadanie zabawki, która jest wytworem ich wyobraźni oraz marzeń.

sowa

 

W ten sposób dziecko dowiaduje się, że może otrzymać bezpośredni rezultat swojej kreatywnej pracy. Rysowanie a następnie otrzymanie zabawki z rysunku to nie tylko świetna zabawa dla dziecka, ale również pokazanie mu, że warto realizować swoje projekty, plany, marzenia.
Dzięki Imaginakom, dzieci można łatwo zachęcić do zaangażowania się, do rozwijania swoich pasji oraz do kreatywnego myślenia.
Nauka kreatywności od najmłodszych lat jest bardzo istotna w rozwoju dziecka. Ta cecha przydaje się później w dorosłym życiu. Dziecko widzi świat w inny sposób i jeśli od najmłodszych lat nauczy się wykorzystywać tę cechę do dalszego jego odkrywania, nigdy nie wyrośnie z kreatywności, a co za tym idzie, będzie w stanie realizować swoje pomysły.
Imaginaki poprzez zabawki powstałe z rysunków chcą pokazać rodzicom, dzieciom, ich bliskim, iż każdy ma w sobie potencjał, marzenia i predyspozycje.
Należy je rozwijać, pielęgnować i nigdy z nich nie rezygnować.

Zerknijcie na stronę tych kreatywnych zabawek: http://www.imaginaki.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *