Ekspresowa regeneracja skóry po lecie z Czterema Porami Roku

Intensywnie i długotrwale nawilża, likwiduje suchość i szorstkość skóry, przyspiesza proces jej regeneracji oraz zapewnia ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Masło Shea to jeden z najskuteczniejszych kosmetyków Afryki. Marka Cztery Pory Roku proponuje klientkom nowy balsam o wysokiej koncentracji tej cennej substancji.

Balsam do ciała intensywna regeneracja

Lato kojarzy się nam ze słonecznymi kąpielami i piękną opalenizną. Choć oliwkowy odcień skóry wygląda wspaniale opalanie niestety działa na nią niekorzystnie mocno ją przesuszając. Idealnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po jeden z najcenniejszych skarbów Afryki – masło shea. Zwany także „afrykańskim złotem”, ten cenny tłuszcz już jako pojedynczy składnik jest w stanie zapewnić skórze bogate i kompleksowe działanie pielęgnacyjne. Istotna jest jednak jego zawartość w kosmetyku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Marka Cztery Pory Roku proponuje swoim klientkom nowość – balsam intensywnie regenerujący z 10% zawartością Shea. Ze względu na obecność kwasów tłuszczowych niemal identycznych z kwasami tłuszczowymi w warstwie rogowej naskórka, masło jest doskonale tolerowane i wchłaniane przez ciało. Dzięki temu natychmiast przynosi ukojenie suchej i szorstkiej skórze, przyspiesza proces regeneracji oraz zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. W balsamie zastosowano także glicerynę, która intensywnie nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę. Taki duet zapewni naszemu ciału szybką regenerację i wspaniały wygląd.

Sugerowana cena detaliczna: 7.99 zł
Pojemność: 250 ml

Materiały: http://www.bestbrandspr.pl/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *