Twoje dłonie pokochają nerolę!

Eteryczny olejek z kwiatu pomarańczy – zwany nerolą – o działaniu odżywiającym, napinającym i odmładzającym, to główny składnik kremu regenerującego marki Cztery Pory Roku. Skuteczność kremu gwarantuje także zawarty w nim kompleks witamin: A, E oraz F, wpływających na jedwabistą gładkość, odżywienie skóry i świetną kondycję naszych paznokci. Dzięki niemu nasze dłonie pokochają zimę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Regenerujący krem do dłoni z kompleksem witamin i ekstraktem z neroli
Już w starożytności olejek neroli był znany i bardzo ceniony. W kosmetyce wykorzystuje się jego właściwości odmładzające, napinające i odżywiające skórę. Doskonale wpływa on także na kondycję naczyń krwionośnych przeciwdziałając ich pękaniu. Zawarty w kremie marki Cztery Pory Roku olejek neroli nadaje kosmetykowi piękny zapach, a jego właściwości odmładzają i koją podrażnioną skórę. Z kolei kompleks witamin A, E i F przyspiesza również procesy odnowy skóry oraz zapewnia zmiękczający i natłuszczający efekt, dodatkowo regeneruje płytki naszych paznokci, odbudowując je i nawilżając. Dzięki silnemu działaniu nawilżającemu krem skutecznie likwiduje uczucie suchości, dzięki czemu skóra dłoni jest dobrze nawilżona, sprężysta i jedwabista w dotyku. Dzięki swej skuteczności glicerynowy krem do rąk z witaminami i nerolą sprawi, że nasze dłonie pokochają zimę.
Sugerowana cena detaliczna: ok 4 zł
Pojemność: 130 ml
DODATKOWE INFORMACJE O PRODUCENCIE:

Pharma C Food Spółka z o.o.
ul. Mokra 7
32-005 Niepołomice
www.pharmacf.com.pl
Producentem marki Cztery Pory Roku jest PharmaCF obecna na rynku polskim od 1993 roku. Swoją wysoką pozycję firma osiągnęła dzięki przemyślanej strategii oraz nieustannej dbałości o wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Potwierdzają to między innymi otrzymane certyfikaty jakości ISO 9001 oraz HACCP. PharmaCF od lat współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Firma posiada również licznych partnerów handlowych w całej Europie: w Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoszech, Niemczech, Rumunii, Rosji i na Ukrainie.

Materiały: www.bestbrandspr.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *