Kreatywny Krab – agencja kreatywna

krab morze

Kim jesteśmy?

Kreatywność to cecha przekazywana u krabów z pokolenia na pokolenie.
Jesteśmy dynamicznym tworem, stworzonym do multi-tasku, przy zachowaniu najwyższej jakości kreacji. Krab ma podzielną uwagę, lekkie pióro, otwartą głowę i dalekowzroczne spojrzenie. Jesteśmy po to, by powoływać do życia i windować w górę zarówno plankton, jak i duże wilki morskie. Innymi słowy nasze usługi kierujemy zarówno do start’up’ów (sprawdź naszą ofertę specjalną „plankton“) oraz do międzynarodowych korporacji, dla których pracowaliśmy przez lata w agencjach reklamowych i kreatywnych.
Kreatywny Krab to trójka profesjonalistów, którzy przez lata zdobywali doświadczenie w agencjach reklamowych oraz firmach e-commerce. Na pokładzie mamy copywritera, grafika i accountkę, a więc trzon, bez którego nie obejdzie się żadna dobra agencja kreatywna. W naszych szeregach dumnie kroczą także pozycjonerzy, art directorzy, new business managerowie i analitycy oraz stratedzy, którzy wspólnie wypracują sukces Twojej marki lub firmy.
Szczypce kraba stworzą Ci komunikację 360 stopni, która obróci Twój świat do góry nogami. Zmień wizerunek swojej firmy, wypłyń na powierzchnię w rynkowym morzu i poczuj wiatr w żaglach. Wypromujemy każdy gatunek – od planktonu, poprzez płotki, aż po wieloryby i lwy morskie. Kreatywny Krab zmieni oblicze Twojego akwenu.
Jacy jesteśmy?
Jesteśmy wszechstronni – nasze macki sięgają od A do BTL, nie zapominając o Interactive, w którym jesteśmy mocni niczym Lwy Morskie. Kreujemy logotypy, strony www, hasła reklamowe i naming, piszemy historie marek i body copy. Cechuje nas unikatowy styl i kreatywne podejście. Jesteśmy gatunkiem na wyginięciu i powinniśmy być pod ochroną. Jesteśmy Kreatywny Krab.

Co nas wyróżnia?

Kreatywny Krab to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w reklamie. Łączymy szaleństwo z odpowiedzialnością, analityczny umysł z kreatywnym sercem i unikatowy styl z obecnie panującymi trendami. Jesteśmy tańsi i bardziej kreatywni niż agencje sieciowe, które otrzymują horrendalne wynagrodzenia za tendencyjne projekty.

Nienawidzimy słowa „sztampa”, każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Gruntowny research, kreatywne podejście i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że Klient otrzymuje oryginalną kreację lub kampanię, która wyróżnia go na rynku.
Kreatywny Krab to morze kompetencji w swoich szczypcach, dzięki którym w pozornie zwykłych muszlach dostrzegamy unikatowe perły. Postaw na niecodzienną kreację godną podwodnych ekspedycji Jacquesa Custo i odkryj głębiny rynku, które uchronią Cię od branżowej mielizny.
Co robimy?

Nasze kreatywne macki podejmą się wielu działań, dzięki którym wynurzysz się na pozwierzchnię w Internecie i offline:
• kreacja strategii komunikacji, historii marek, storytellingu, koncpecji kreatywnych, haseł, tagline’ów i nazw marek, tekstów reklamowych i wszystkiego co da się wymyślić w pełnym zanurzeniu.

• strony www, sklepy internetowe, e-mailingi, logotypy, opakowania – płyń z nami w głębiny, w których Twoja konkurencja nigdy nie postawi stopy.

• key visuale, plakaty, materiały POS i BTL. Robimy kreatywnie wszystko, co da się wydrukować! Potrafimy zwykłe płotki zamienić w grube ryby…

• spoty do TV, Internetu (na potrzeby Youtube, Facebook, stron internetowych). Niestandardowe scenariusze bez ilościowych limitów zmian, które przyniosą Ci poprawę wizerunku lub sprzedaż, a nam nagrody w Cannes Lions. Pełne zanurzenie i cała naprzód – nieodkryte lądy czekają na Nas otworem!

• pozycjonowanie stron www – czyli jak wznieś się na wyższy pułap w oceanicznych wodach Googla. Nasi nurkowie to wiedzą, a zmiana algorytmu Dr. Google to dla nich żadna przeszkoda. Zaufaj rekinom pozycjonowania!

• specjalna oferta „plankton“ – dla start’up’ów. Zamów stronę www, nazwę, hasło reklamowe, copywriting, a dostaniesz 50% zniżki na wszystkie usługi! Zaoszczędź nawet do 3000 zł już na starcie i powołaj swój start’up do życia razem z Kreatywnym Krabem!

Sprawdź nas w sieci: www.kreatywnykrab.pl
Portfolio copywriterskie: https://www.behance.net/kreatywnykrab

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *