Cztery Pory Roku… PREZENTują!

Na tegoroczne Święta marka Cztery Pory Roku przygotowała wyjątkowo bogatą ofertę zestawów świątecznych. Znajdziemy wśród nich propozycje pozwalające zadbać o ciało i dłonie oraz ofertę dla osób chcących w szczególny sposób zadbać o ręce. Kosmetyki opakowano w eleganckie pudełka, które świetnie sprawdzą się zarówno podczas mikołajek jak i pod choinką.

Coś dla ciała i dłoni

Zestaw nr 1 – Łączy w sobie balsam aktywne wyszczuplanie zawierający wyciąg z kawy, guaranę oraz ekstrakt z bluszczu z kremem do rąk na bazie aloesu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zestaw nr 2 – Tu znajdziemy balsam do ciała aktywna regeneracja zawierający aż 10% masła Shea oraz krem do rąk na bazie ekstraktu z neroli.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pielęgnacja rąk na zimowe mrozy

Zestaw nr 1 – ucieszy wielbicielki rozgrzewającej mocy imbiru. Zawiera krem oraz peeling do dłoni z dodatkiem tego składnika oraz proteinami mleka. W peelingu znalazła się także papryczka cayenne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Zestaw nr 2 – druga świąteczna propozycja to regenerujący krem do rąk w zestawie z peelingiem czyli kompleks mlecznych protein, miodu, żurawiny, olejów sezamowych i sojowych oraz masła shea. Taka mieszanka skutecznie ochroni ręce przed mrozem, wiatrem oraz dużą różnicą temperatur.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Sugerowana cena detaliczna zestawu: 15 zł

Materiały: bestbrandspr.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *